کنسرسیوم همکاری های اقتصادی گرجستان

کنسرسیوم همکاری های اقتصادی گرجستان با هدف خدمت رسانی به فعالان اقتصادی و شرکت های تاسیس شده در گرجستان، راه اندازی گردید.

لازم بذکر است کلیه هزینه های خدمات حقوقی شامل ثبت شرکت و اخذ اقامت گرجستان و مشاوره سرمایه گذاری و خرید ملک و برای اعضای کنسرسیوم رایگان می باشد.

کلیه متقاضیان عضویت در کنسرسیوم لطفا به صورت آنلاین (فرم عضویت) را تکمیل نمائید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات تکمیلی را برای شما ارسال کنند.

در همین راستا کمسیون هایی برای تعامل هر چه بیشتر اعضا و اشتراک گذاری توانمندی ها فعال گردید

 *  بازرگانی و تجارت
*  خدمات فنی و مهندسی
*  مالی و سرمایه گذاری
*  حقوقی و قراردادها
*  صنایع تولیدی

لینک عضویت در کنسرسیوم(فرم عضویت)

 

کمیسیون تجارت و بازرگانی

کمسیون تخصصی تجارت و بازرگانی متشکل از شرکت های فعال در حوزه تجارت، بازرگانی، حمل و نقل، واردات و صادرات می باشد که همگی با تجربیات خود برای توسعه فعالیت های اقتصادی شرکت خود در کنسرسیوم همکاری می کنند.

کمیسیون حقوقی و قراردادها

کمیسیون حقوقی و قراردادها

کمیسیون خدمات فنی و مهندسی

کمسیون تخصصی خدمات فنی و مهندسی متشکل از شرکت های مشاور خدمات فنی و مهندسی، شرکت های پیمانکار و تولید کنندگان فعال در کلیه حوزه های فنی مهندسی می باشد که همگی با تجربیات خود برای توسعه فعالیت های اقتصادی شرکت خود در کنسرسیوم همکاری می کنند

کمیسیون خدمات مالی ، بانکی وسرمایه گذاری

کارگروه مالی، بانکی و سرمایه گذاری متشکل از شرکت های فعال در حوزه خدمات مالی، خدمات صرافی، خدمات نقل و انتقال ارز، مشاوره سرمایه گذاری، فایننس پروژه ها و ... می باشد که همگی با تجربیات خود برای توسعه فعالیت های اقتصادی شرکت خود در کنسرسیوم همکاری می کنند.

  • Marmora Road, Tiblisi, Georgia, WA 9
  • +995 -555-116655
  • +98-21-88985741
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Recent Works

Send Us A Message

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top