en فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
invest_in_georgia فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

rating_star_blank فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستانrating_star_blank فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستانrating_star_blank فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستانrating_star_blank فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستانrating_star_blank فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان
 

 فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان: جهت سرمایه گذاری در گرجستان بایستی یک مشاور با تجربه و قابل اعتماد انتخاب کنید تا بتوانید فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان را به درستی شناسایی کنید

فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

 در این نوشته قصد داریم تا حدودی تجارب کارشناسان بانک اطلاعات گرجستان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با وضعیت سرمایه گذاری در گرجستان آشنا شوید.

 جهت سرمایه گذاری در هر کشوری باید عوامل کلی زیر را در نظر داشت تا بتوان به موفقیت رسید.

 جمعیت گرجستان:

جمعیت گرجستان طبق آخرین تخمین سال ۲۰۱۳ میلادی حدود ۵ میلیون نفر است. بنابراین گرجستان دارای جمعیت کمی می باشد ، در نتیجه جهت سرمایه گذاری باید دقت بیشتری کرد ولی مثلا اگر کشوری دارای جمعیت حدود ۲۰ میلیون به   بالا باشد  این عامل جمعیت، جهت سرمایه گذاری وضعیت مناسب و مثبتی خواهد داشت.

 درآمد سرانه گرجستان:

درآمد سرانه در حقیقت قدرت خرید یک کشور را نشان می دهد. هر چقدر درآمد سرانه بالاتر باشد در نتیجه قدرت خرید مردم و همچنین میزان پول در گردش بین مردم بیشتر خواهد بود. درآمد سرانه گرجستان طبق آخرین تخمین حدود ۲۰۰۰ دلار آمریکا بوده که این مقدار تا حدودی کم است و درآمد سرانه حدود ۱۰۰۰۰ دلار آمریکا به بالا می تواند این عامل را برای سرمایه گذاری مثبت کند.

 مسافت گرجستان تا ایران:

هر چقدر کشور مورد نظر شما جهت سرمایه گذاری به ایران نزدیکتر باشد امکان تعامل و تبادل بین آن کشور و ایران بیشتر می شود و همچنین هزینه و وقت شما جهت رفت و آمد کمتر خواهد بود، بنابراین در این حالت تمرکز بیشتری بر روی طرح های تجاری خودتان خواهید داشت. مسافت کشور گرجستان تا ایران خیلی کم است و می توانید با یک پرواز حدود یک ساعت و نیم از تهران به تفلیس بروید. حتی قادر خواهید بود با اتومبیل شخصی از ایران به گرجستان سفر کنید.

 نتیجه گیری جهت شرایط سرمایه گذاری در گرجستان 

با توجه به عوامل بالا می توان نتیجه گرفت که همه نوع تجارتی در گرجستان پاسخگو نیست و فقط یک سری از سرمایه گذاری ها در مناطق خاص می تواند سودده باشد و همچنین معمولا دوره بازگشت سرمایه در گرجستان با توجه به تجربه چندین ساله بانک اطلاعات گرجستان در  اغلب تجارت ها بالای دو سال است. جهت بهترین سرمایه گذاری در گرجستان و همچنین شناخت فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان با مشاوران با تجربه این شرکت مشورت کنید تا بتوانید بهترین گزینه سرمایه گذاری در گرجستان را انتخاب کنید.

 

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی و کیفری598852000-995+whatsapp فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

  تماس از طریق واتس آپ، امکان پذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید