en دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

rating_star_blank دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروریrating_star_blank دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروریrating_star_blank دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروریrating_star_blank دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروریrating_star_blank دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری
 

بررسی فرصت سرمایه گذاری در صنعت دامپروری در گرجستان

%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-300x177 دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

دامداری در گرجستان به عنوان یک کشور اروپایی در صنعت دامپروری رشد قابل توجهی داشته است و سرمایه گذاری در بخش دامپروری دامداری در گرجستان یکی از مهم ترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان به شمار می رود.

افرادی که تمایل دارند اقامت کشور گرجستان را دریافت نمایند می توانند در صنعت دامپروری این کشور سرمایه گذاری کرده و به کار پرورش گاو ، گوساله و گوسفند بپردازند، البته باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که مشخص کردن بازار مورد نظر یکی از الزاماتی است که پیش از سرمایه گذاری در این عرصه باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

در گرجستان اغلب افراد مرغ را بیش از دیگر پرندگان مصرف می کنند و بوقلمون و شترمرغ در جایگاه های دیگر قرار دارند. پرورش دام های شیری و گوشتی و ماهی و پرندگان مهم ترین بخش های صنعت دامپروری در گرجستان به شمار می روند که در صورت تعیین بازار می تواند سود خوبی را در اقتصاد این کشور اروپایی وارد نماید.

گرجستان دارای زمین هایی است که می توان گفت 43 درصد این زمین ها در خصوص صنعت دامپروری بسیار مناسب و ایده آل هستند. کشت محصولات مختلف نیز در گرجستان امکان پذیر بوده و اغلب مناطق این کشور دارای آب و هوای معتدل و نیمه گرمسیری هستند.

سرمایه گذاری در بخش دامپروری به عنوان یکی از مهم ترین بخش های سرمایه گذاری شناخته می شود چرا که در مقایسه با میزان سرمایه گذاری انجام شده دارای بازدهی بالایی است و سرمایه گذاران می توانند در کوتاه مدت سرمایه خود را بازگردانند.

وجود آب و هوای معتدل و رطوبت کافی و علوفه فراوان با قیمت بسیار کم موجب شده تا صنعت دامپروری به عنوان یک موقعیت عالی شناخته شود و سرمایه گذاران بتوانند نتیجه بهتری را در خصوص سرمایه خود به دست بیاورند.

میزان سوددهی در این عرصه بالا بوده و یکنواخت بودن بارندگی موجب شده تا در بیشتر مناطق این کشور علوفه زیادی نیاز نباشد. البته برای اینکه نیازی به خرید علوفه زیاد نداشته باشید باید جایگاه مناسبی برای قرار دادن دام های خود در نظر بگیرید.

مسیحیانی که در کشور گرجستان اقامت دارند گوشت گوسفند استفاده نمی کنند اما می توان گوشت گوسفند را به مناطقی که در اختیار مسلمانان است و یا با عرضه در بازار کشورهای همسایه همچون ترکیه و یا حتی جمهوری آذربایجان سود خوبی را از صنعت دامپروری به دست آورد.

%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-300x214 دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

بازدهی سرمایه گذاری در این عرصه بسیار بالا می باشد و می توان سریع به سرمایه اولیه دست پیدا کرد.

از جمله حیواناتی که بسیار در گرجستان پرورش داده می شوند بز و گوسفند می باشند و این مساله موجب می شود تا در عرصه ی دامپروری به عنوان یک گزینه ایده آل برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

البته در بخش دامپروری گرجستان مواردی وجود دارد که موجب می شود سرمایه گذاری بهتری انجام شده و بسیار مقرون به صرفه خواهند بود و نیازی به سرمایه چندانی ندارند. یکی از این موارد پرورش زنبور عسل می باشد که در کنار آن می توان عسل خوب و مرغوبی را تولید نمود.

پرورش ماهی هایی همچون سالمون و قزل آلا از دیگر مواردی هستند که در صنعت دامپروری می توان بر روی آن ها سرمایه گذاری کرد و اطمینان داشت که بازدهی بالایی خواهند داشت.

پرورش پرندگان و طیور از دیگر مواردی هستند که در کشور گرجستان می توان بر روی آن ها سرمایه گذاری کرده و سود قابل توجهی را به دست آورد. آب و هوای خوب و خاک مناسب گرجستان موجب شده تا دامپروری در این کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد و اتباع خارجی در این صنعت نیز سرمایه گذاری کرده اند.

دامداری در گرجستان

انسان ها، انرژی و غذای خود را از راه های مختلفی تامین می کنند. یکی از این راه ها، دامداری و دامپروری است. از این رو، دامداری در گرجستان گزینه بسیار مناسبی برای مهاجرت به گرجستان است. همچنین می توانید در زمینه دامداری در گرجستان سرمایه گذاری کنید تا بتوانید اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری را دریافت کنید. اگر می خواهید درباره دامداری در گرجستان بیشتر بدانید، در ادامه با جورجیا سرویس همراه باشید.

%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-300x137 دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

کشور گرجستان

گرجستان، یکی از کشورهای کم جمعیت و کوچکی است که در شرق اروپا قرار گرفته است. طبق آخرین آمار، گرجستان حدود 4 میلیون نفر جمعیت و 70.000 کیلومتر مربع مساحت دارد. زبان رسمی مردم گرجستان، “گرجی” و واحد پول این کشور، “لاری” می باشد.

مزیت های اقامت گرجستان و دامداری در گرجستان

اتحادیه اروپا

یکی از مهم ترین مزایای اقامت گرجستان و مهاجرت به گرجستان، عضویت گرجستان در اتحادیه اروپاست. البته گرجستان فعلا عضو ناظر این اتحادیه است. با این حال در صورت مهاجرت به گرجستان، قادر خواهید بود که به دیگر کشورهای این اتحادیه بدون ویزا سفر کنید. البته در صورتی که گرجستان به عضو اصلی اتحادیه اروپا بدل شود، مزایای دیگری هم شامل حال شهروندان گرجی خواهد شد.

هزینه های پایین زندگی

در گرجستان، هزینه های زندگی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی، پایین است. یعنی شما میتوانید با درآمدی متوسط، یک زندگی مرفه داشته باشید. البته مخارج زندگی با توجه به شهرها، متفاوت است. به طور مثال این هزینه در تفلیس گرجستان، بالاتر از شهر باتومی می باشد.

حمایت دولت از سرمایه گذاری در گرجستان

دولت گرجستان، همواره از سرمایه گذاری در گرجستان حمایت می کند. یعنی شما با دامداری در گرجستان مورد حمایت این دولت واقع خواهید شد. به این معنا که در دریافت اقامت، مالیات و … با مشکل مواجه نمی شوید. البته برای اینکه درصد ریجکت و به مشکل خوردن خود را به حداقل برسانید، لازم است که از جورجیا سرویس کمک بگیرید. می توانید به سادگی به وب سایت جورجیا سرویس مراجعه کنید.

%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%B7%DB%8C%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-300x187 دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

وضعیت دامداری در گرجستان

دامداری در گرجستان ، یکی از مشاغل و راه های سرمایه گذاری سودآور در این کشور است. در واقع به دلیل اهمیت بالای دامداری در گرجستان ، در صورتی که در این صنعت سرمایه گذاری کنید، سرمایه شما در مدت کوتاهی باز خواهد گشت و شروع به سوددهی می کند. یکی از دلایل این موضوع، وجود شرایط دامداری در گرجستاناست. به طور مثال آب و هوا، شرایط طبیعی و تکنولوژی های نوین برای دامداری در گرجستان وجود دارد.

دام ها و حیوانات برای دامداری در گرجستان

یکی دیگر از دلایل سودآور بودن دامپروری در گرجستان، وجود تنوع در حیوانات است. شما می توانید در زمینه های پرورش گاو، گوسفند، گوساله گوشتی، گوساله شیری فعالیت و سرمایه گذاری کنید. البته پرورش طیور نیز در گرجستان اهمیت بالایی دارد. از نمونه های طیور درگرجستان می توان به مرغ، شترمرغ، بوقلمون و بلدرچین اشاره کرد. البته مرغ، بیشترین مصرف در میان طیور را در این کشور دارد.

شرایط سرمایه گذاری در گرجستان

اما برای سرمایه گذاری در زمینه دامداری در گرجستان باید به چه مقدار سرمایه گذاری کرد؟ طبق قوانین گرجستان، سرمایه گذار در این کشور به فردی اطلاق می شود، که حداقل مبلغ 300 هزار لاری را به طور مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند. بنابراین اگر شما مبلغ 300 هزار لاری را در زمینه دامداری در گرجستان سرمایه گذاری کنید، به شما سرمایه گذار گفته می شود.

اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در زمینه دامداری در گرجستان

همانطور که گفتیم، در صورتی که شما مبلغ 300 هزار لاری را در گرجستان سرمایه گذاری کنید، به شما سرمایه گذار گفته می شود. بعد از سرمایه گذاری این 300 هزار لاری، می توانید اقدام به دریافت اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری کنید. پس از اینکه اقامت گرجستان را دریافت کردید، می توانید آن را تا 6 سال تمدید کنید. پس از 6 سال تمدید، می توانید شهروندی یا اقامت دائم گرجستان را نیز دریافت کنید.

اگر شما هم قصد دریافت اقامت گرجستان را دارید، می توانید به سادگی و با کمک هلدینگ جورجیا سرویس، این اقامت را دریافت کنید. جورجیا سرویس، با داشتن سابقه بالا و درخشان و کارشناسان ماهر و زبده در این زمینه، می تواند شانس عدم موفقیت و ریجکت را به صفر برساند.

%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-300x132 دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

نکات مهم دامداری در گرجستان

یکی از مهم ترین نکات دامداری در گرجستان ، انجام دامداری به صورت علمی و در صورت ممکن ارگانیک است. در صورتی که شما دامپروری در گرجستان را به صورت علمی و با تکنولوژی های نوین انجام دهید، می توانید در مدت کوتاهی، سود بسیاری را به دست آورید. علاوه بر این، محصول شما نیز بیشتر خواهد شد.

موضوع دیگری که در این زمینه اهمیت بالایی دارد، کافی بودن سرمایه شماست. برای سرمایه گذاری در زمینه دامداری در گرجستان، باید سرمایه کافی این کار را داشته باشید. حتی در صورت داشتن سرمایه کافی برای دامداری در گرجستان می توانید از دولت گرجستان، زمین رایگان هم دریافت کنید. اما در صورت کمبود سرمایه قطعا به مشکل خواهید خورد.

همچنین باید قبل از شروع دامپروری در گرجستان و یا پرورش طیور در این کشور، بازار هدف و محصول خود را مشخص کنید. به طور مثال، همانگونه که ذکر شد، در میان طیور، مرغ بیشترین مصرف را دارد. اما بلدرچین با بسته بندی های زیبا به کشورهای دیگر صادر می شود.

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل، شیوه، هدف و محصول دامداری در گرجستان را برای خود مشخص کنید، باید با متخصصان و کارشناسان ماهری گفتگو کنید. به این منظور، می توانید از خدمات  جورجیا سرویس که یکی از معتبرترین شرکت ها در این زمینه است استفاده کنید. در این صورت، می توانید از نتیجه نهایی اطمینان داشته باشید.

بنابراین یکی از بهترین و سودآورترین زمینه ها برای سرمایه گذاری در این کشور، دامداری در گرجستان است. به دلیل اینکه گرجستان شرایط مناسبی در این زمینه دارد، شما به سادگی خواهید توانست در زمینه دامداری در گرجستان سرمایه گذاری کنید. به این منظور می توانید با متخصصان و کارشناسان ماهر جورجیا سرویس در زمینه سرمایه گذاری مشاوره کنید. البته رعایت نکاتی که در این مطلب ذکر شد، قطعا مهم و ضروری است. بنابراین اگر شرایط این نوع سرمایه گذاری را دارید، می توانید با دامپروری در گرجستان، علاوه بر به دست آوردن سود، اقامت گرجستان را هم دریافت کنید.

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران 02191010666 

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی فارسی 598852000-995+whatsapp دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

مشاور حقوقی گرجی زبان 596692000-995+whatsapp دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

تماس از طریق واتس آپ، امکانپذیر می‌باشد.


       

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 دامداری در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان با دامپروری

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید