en فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

امتیاز کاربران

rating_star فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاورrating_star فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاورrating_star فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاورrating_star فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاورrating_star فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور
 

خرید ملک ارزان در تفلیس - پروژه گرین مونت تاور

گرین مونت تاور (Green Mount Towers) گزینه ای عالی برای خرید خانه‌ای با بودجه کم اما در محیطی آرام و پرآرامش برای تمام خانواده است. این پروژه برای خریدارانی که نمی خواهند بیش از حد برای تکمیل خانه صبر کنند ایده‌آل است، زیرا گرین مونت به صورت گرین Green تحویل داده می‌شود. برای کسانی که میخواهند اقامت گرجستان را از طریق خرید مسکن به دست بیاورند، این انتخابی بسیار عالی است. قیمت واحدها فقط کمی بیش از 35000 دلار، حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان است و با توجه به این که واحدهای فاز اول پروژه برای انتقال سریع سند مالکیت آماده است، شما می‌توانید پس از تکمیل خرید برای اقامت خود اقدام نمایید.

green-mount-tower-7 فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور
این پروژه در منطقه گِلدانی در شمال تفلیس واقع شده است. در حالی که این مکان به جهت فراهم آوردن مکانی آرام و دور از آلودگی های صوتی و ترافیکی، با فاصله چند کیلومتر از مرکز شهر انتخاب شده است، گرین مونت تاور تنها به اندازه 15 دقیقه پیاده روی از مترو تئاتر آخماتلی فاصله دارد. از گرین مونت تاور تا مرجانیشویلی با خودرو سواری فاصله‌ای 20 دقیقه‌ای است و البته دسترسی بسیار سریع و آسان است.

گرین مونت تاور توسط توسعه دهنده‌ای فرانسوی بنا گردیده است که در نهایت از پنج برج برجسته تشکیل خواهد شد. سه برج، با ارتفاع متفاوت از 13 تا 18 طبقه، در حال حاضر تکمیل شده و قابل سکونت است. دو برج دیگر، فاز دوم را تشکیل خواهند داد. پس از اتمام، این مجتمع شامل 1069 واحد خواهد بود.

بزرگی پروژه گرین مونت تاور شامل امکانات بی نظیری است که خریداران می توانند از آن لذت ببرند - در حالی که سازندگان دیگر برای مجتمعی با چنین امکانات حداقل، دو برابر قیمت فروش این پروژه را طلب خواهند کرد. پس از تکمیل  تمامی فازهای گرین مونت تاور، یک استخر شنا، باغ ها، باشگاه ورزشی با زمین های فوتبال، بسکتبال و تنیس، مهد کودک، مرکز تناسب اندام، کافه ها و رستوران ها و همچنین فروشگاه جهت رفاه بیشتر در مجتمع ارائه خواهد شد.

green-mount-tower5 فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

green-mount-tower6 فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

green-mount-tower-3 فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

در حال حاضر یک مدرسه زبان انگلیسی در محدوده‌ی مجتمع وجود دارد که در مجاورت گرین مونت تاور قرار دارد. این پروژه همچنین دارای یک فضای پارکینگ برای هر آپارتمان است که رایگان است و قیمت‌های ارائه شده در گرین مونت تاور به شدت مقرون به صرفه هستند علاوه بر اینکه محیطی دلنشین، فضایی آرام و امکانات مناسب برای خانواده شما فراهم گردیده است.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد گرین مونت تاور با شماره‌های 995596692000+ و 995596693000+ تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان به وب سایت زیر مراجعه فرمائید.

www.rs.adonis.holdings

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی و کیفری598852000-995+whatsapp فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

مشاورین حقوقی دفتر ترکیه

مشاور حقوقی و کیفری5544897079-90+whatsapp فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

  تماس از طریق واتس آپ، امکان پذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید