en بسته شدن مرزهای ارمنستان

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

بسته شدن مرزهای ارمنستان

بسته شدن مرزهای ارمنستان؛ افزایش مبتلایان در گرجستان و دومین مرگ کرونایی در اوکراین

رمنستان مرزهایش را به روی شهروندان ۱۶ کشور پرخطر در رابطه با شیوع ویروس کرونا بست، تعداد افراد آلوده در گرجستان به ۳۵ نفر رسید و مبتلایان به کرونا در اوکراین نیز افزایش یافته و دومین مورد مرگ در این کشور ثبت شد.

 دفتر مطبوعاتی دولت ارمنستان روز سه شنبه اعلام کرد که طبق تصمیم ستاد مقابله با حوادث اضطراری در کشور ، ورود شهروندان 16 کشور جهان که بیشترین گستردگی شیوع ویروس جدید کرونا را دارند، به این کشور ممنوع شده است.

بر اساس این بیانیه، مقامات ارمنستان ورود شهروندان چین ، ایران ، کره جنوبی ، ژاپن ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، آلمان ، سوئیس ، دانمارک ، اتریش ، بلژیک ، نروژ ، سوئد ، هلند و انگلستان را ممنوع کرده‌اند. ضمن اینکه شهروندان ارمنستانی که از این کشورها به کشور باز می گردند ، باید 14 روز قرنطینه شند.

دولت ارمنستان روز دوشنبه در یک نشست اضطراری تصمیم گرفت تا به دلیل تهدید شیوع بیش از حد ویروس کرونا، در کشور وضعیت اضطراری اعلام کند.در حال حاضر 64 مورد آلودگی به این ویروس در ارمنستان تشخیص داده شده است و بیش از 400 شهروند در قرنطینه بسر می برند.

افزایش افراد آلوده به ویروس کرونا در گرجستان

وزارت بهداشت گرجستان اعلام کرد که تعداد مبتلایان به عفونت ویروس کرونا ،COVID-19 در این کشور به 35 نفر رسیده است. بدین ترتیب هر روز تقریباً دو مورد جدید آشکار شده است. همچنین 64 نفر در بیمارستان بستری و تحت نظارت قرار داشته و حدود 1 هزار نفر هم در قرنطینه خانگی هستند.

در شانزدهم مارس (26 اسفند)، مقامات گرجستان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، ورود همه اتباع خارجی به کشورشان را منع کردند.

در 15 مارس (25 اسفند) ، آنها مرز زمینی خود با روسیه را بستند ، و یک روز قبل از هم مرزهای گرجستان با ارمنستان و آذربایجان مسدود شده بودند.

در اوکراین دومین مورد مرگ ناشی از کرونا هم ثبت شد

وزارت بهداشت اوکراین دومین مرگ ناشی از عفونت ویروس کرونا را تأیید کرده است.

بر اساس این اطلاعات ، روز سه‌شنبه در اوکراین هفت مورد جدید از آلودگی با ویروس کرونا ثبت شده که یکی از این موارد به مرگ انجامید و یک زن 33 ساله ساکن منطقه چرنوویتسکی درگذشت.

همچنین در بین افراد آلوده یک مرد 44 ساله از منطقه کی‌یف وجود دارد که به تازگی از خارج به کشور مراجعت کرده بود و سه کودک شش ماهه ، 18 ماه و 10 ساله نیز در بین مبتلایان هستند.

بر اساس دستور دولت، از روز سه شنبه در اوکراین ممنوعیت فعالیت کلیه رستوران‌ها ، مراکز خرید ، کافه‌ها و سینماها به اجرا گذاشته شده و شهروندان مجاز به تجمع در گروه‌های بیش از 50 نفر نیستند.

پیش از این نیز دولت اوکراین به‌ دلیل جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در این کشور، کلیه پروازها، حرکت قطارها، اتوبوس‌ها و فعالیت متروی شهری  را ممنوع کرده بود.

000
خواندن 1003 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

About Author

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران 02191015777

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی و کیفری598852000-995+whatsapp بسته شدن مرزهای ارمنستان

مشاورین حقوقی دفتر ترکیه

مشاور حقوقی و کیفری5544897079-90+whatsapp بسته شدن مرزهای ارمنستان

  تماس از طریق واتس آپ، امکان پذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 بسته شدن مرزهای ارمنستان

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 بسته شدن مرزهای ارمنستان

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید