en خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران
fa خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانhy خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانaz خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانka خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانru خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانtr خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
cars خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

rating_star_blank خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانrating_star_blank خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانrating_star_blank خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانrating_star_blank خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانrating_star_blank خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران
 

بازار خودرو گرجستان

خرید خودرو در گرجستان، یکی از لذتهای زندگی در کشورهای در حال توسعه راندن خودروهای روز دنیاست که در کشورهای جهان سوم تبدیل به رویایی دور از واقعیت شده است.

بازار خودرو گرجستان در ۲۰۱۸ براساس گزارش اداره ملی آمار در مورد بازار خودرو این کشور در سال 2019 تعداد 34 هزار خودرو به ارزش 286 میلیارد و 456 میلیون و 200 هزار دلار در لیست صادرات مجدد(Reexport) به ثبت رسیده است که در مقایسه با سال 2018 با 8 درصد رشد همراه بوده است.

قیمت خودرو در گرجستان از کل اروپا و آسیا به مراتب کم تر است مخصوصا اگر خودرو کارکرده باشد به صورت تقریبی می توان گفت قیمت ها حدود 50% از آسیا و اروپا کم تر است

سرویسی که آژانس خدمات کشور گرجستان در اختیار مشتریان خودرو قرار می دهد موجب می شود تا خرید خودرو در این کشور گزینه ای ایده آل به نظر برسد و زمانی که اقدام به خرید خودرویی در کشور گرجستان دارید می توانید در کمتر از نیم ساعت کلیه مدارکی که جهت صادرات و واردات و اخذ پلاک های ترانزیت و دائم لازم است را تهیه کنید و این مساله یکی از سرویس دهی های خوبی است که در گرجستان در خصوص خودرو با آن مواجه می شوید.

 

موسسه حقوقی جورجیا سرویس برای رفاه حال مشتریان خود که خواستار تنظیم قرارداد خرید خودرو و تعیین کارشناسی قیمت خودرو هستند ما را برآن داشت که خدمات خرید خودرو در کشور گرجستان شهر تفلیس، باتومی و پوتی را با صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام دهیم و در کلیه مراحل اداری تا انتقال سند شما را همراهی میکنیم همچنین برای ایرانیانی که قصد خرید خودرو انتقال آن به ایران به صورت گذرموقت را دارند تمهیداتی انجام خواهد شد.

 

قوانین خرید خودرو در گرجستان

گرجستان یکی از محبوب ترین کشورهای جهان در زمینه خرید و فروش خودرو است که باعث شده خیلی از کشورها از جمله ایران برای خرید و فروش خودرو به گرجستان سفر کنند.

قوانین خودرو در گرجستان عبارتند از:

  • تست و آزمایش خودرو

محدوده کنترل گمرکی کشور گرجستان این امتیاز برای افراد وجود دارد که خودروی مورد علاقه خود را آزمایش و تست کرده و حتی با آن گشتی نیز در شهر بزنند که این امر در هیچ کشور دیگری وجود ندارد.

  • پرداخت عوارض و مالیات خودرو پس از 45 روز

قوانینی در کشور گرجستان تعیین شده است که به موجب آن تا 45 روز پس از اینکه خودرویی وارد خاک این کشور شده افراد می توانند عوارض و مالیات غیر مستقیم را پرداخت نکنند.

  • عیب شناسی قبل خرید خودرو

در محدوده بازار خودروی گرجستان مراکز سرویس فنی وجود دارد که افراد می توانند خودروهای انتخاب شده را به ان جا برده و کلیه کارهای عیب شناسی و جزئی که در مورد خرید خودرو لازم است را انجام دهند.

  • قیمت مناسب خودرو در گرجستان

خرید خودرو در کشور گرجستان به عنوان گزینه ای ایده ال محسوب گردد قیمت آن می باشد و قیمتی که برای خودرو در کشور گرجستان وجود دارد هیچ تفاوتی با قیمت خودرو در کشورهای اروپایی و یا آمریکا و ژاپن ندارد.

  • امنیت، سرویس دهی خرید و فروش خودور در گرجستان

به علت امنیت، سرویس دهی و قوانین منحصر به فرد کشور گرجستان و همچنین قیمت پایین و مطلوب خودرو، این بازار بین مراکز جهانی خرید و فروش خودرو و خریداران آن به عنوان یک قطب شناخته شده است که روزانه از کشورهای مختلفی برای خرید خودرو به کشور گرجستان مراجعه می‌کنند.

تلفن های دفتر وکالت و موسسه حقوقی جورجیا سرویس:

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران 02191012515

whatsapp خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایرانمشاور حقوقی فارسی 598852000-995+

مشاور حقوقی گرجی زبان 596692000-995+whatsapp خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

تماس از طریق تلگرام و واتس آپ، امکانپذیر می‌باشد.

 

 

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران 02191012515 

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی فارسی 598852000-995+whatsapp خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

مشاور حقوقی گرجی زبان 596692000-995+whatsapp خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

تماس از طریق تلگرام و واتس آپ، امکانپذیر می‌باشد.


       

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 خدمات خرید خودرو در گرجستان وارسال آن به ایران

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید