en خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
car-transfer خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

خدمات خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

rating_star_blank خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایرانrating_star_blank خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایرانrating_star_blank خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایرانrating_star_blank خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایرانrating_star_blank خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران
 

یکی از لذتهای زندگی راندن خودروهای روز دنیاست که در کشورهای جهان سوم به رویایی دور از واقعیت تبدیل شده است. اگر به گرجستان آمده باشید شاهد رفت و آمد ماشین‌های لوکسی هستید که هوش از سر علاقه‌مندان به رانندگی را می‌برد. از جمله فرصت‌های سرمایه‌گذاری در گرجستان می‌تواند واردات و صادرات خودرو باشد. امنیت، سرعت درسرویس دهی و قیمت پایین خودروها، بازار خودرو گرجستان را به قطب بزرگ معاملات اتومبیل در منطقه تبدیل کرده است.

براساس گزارش اداره ملی آمار گرجستان در مورد بازار خودرو گرجستان در سال 2019 تعداد سی و چهار هزار خودرو به ارزش 286 میلیارد و 456 میلیون و 200 هزار دلار در لیست صادرات مجدد(REEXPORT) به ثبت رسیده است که در مقایسه با سال 2018 با رشدی 8 درصدی همراه بوده است. با توجه به طرح پیوست کشور گرجستان به اتحادیه اروپا واردات ماشین کم هزینه و قیمت‌ها از کشورهای اروپایی کمتر و با قیمت ماشین‌ها در ایالات متحده آمریکا برابری میکند. معمولا ورود خودروها به بازار خودرو گرجستان از طرف کارخانه با تخفیف همراه است. می‌توان گفت خودروهای کارکرده نیز به صورت تقریبی حدود 50% با دیگر بازارها اختلاف قیمت دارند.

سرویسی که آژانس خدمات گرجستان در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهد موجب می‌شود تا خرید خودرو در این کشور گزینه‌ای ایده‌آل به نظر برسد. زمانی که اقدام به خرید خودرویی در کشور گرجستان دارید می‌توانید در کمتر از نیم ساعت کلیه مدارکی که جهت صادرات و واردات خودرو از گرجستان و اخذ پلاک‌های ترانزیت و دائم لازم است را تهیه کنید و این مساله یکی از سرویس‌های خوبی است که در گرجستان در خصوص خودرو با آن مواجه می‌شوید.

 

موسسه حقوقی جورجیا سرویس برای رفاه حال مشتریان خود که خواستار تنظیم قرارداد خرید خودرو و تعیین کارشناسی قیمت خودرو هستند، خدمات خرید خودرو در کشور گرجستان از شهر تفلیس، باتومی و پوتی را با صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می‌دهد و در کلیه مراحل اداری تا انتقال سند شما را همراهی می‌نماید. همچنین برای ایرانیانی که قصد خرید خودرو انتقال آن به ایران به صورت گذرموقت را دارند تمهیدات خاصی انجام می‌پذیرد.

 

قوانین خرید خودرو در گرجستان

گرجستان یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان در زمینه خرید و فروش خودرو است که باعث شده خیلی از کشورها از جمله ایران برای خرید و فروش خودرو به گرجستان سفر کنند.

قوانین خودرو در گرجستان عبارتند از:

  • تست و آزمایش خودرو

محدوده کنترل گمرکی کشور گرجستان این امتیاز برای افراد وجود دارد که خودروی مورد علاقه خود را آزمایش و تست کرده و حتی با آن گشتی نیز در شهر بزنند که این امر در هیچ کشور دیگری وجود ندارد.

  • پرداخت عوارض و مالیات خودرو پس از 45 روز

قوانینی در کشور گرجستان تعیین شده است که به موجب آن تا 45 روز پس از اینکه خودرویی وارد خاک این کشور شده افراد می‌توانند عوارض و مالیات غیر مستقیم را پرداخت نکنند.

  • عیب شناسی قبل خرید خودرو

در محدوده بازار خودروی گرجستان مراکز سرویس فنی وجود دارد که افراد می‌توانند خودروهای انتخاب شده را به آنجا سپرده و کلیه کارهای عیب شناسی و جزئی که در مورد خرید خودرو لازم است را انجام دهند.

  • قیمت مناسب خودرو در گرجستان

نکته‌ای که خرید خودرو در کشور گرجستان را به عنوان گزینه‌ای ایده‌آل پر رنگ کرده است قیمت خودرو است. قیمتی که برای خودرو در کشور گرجستان وجود دارد تفاوت فاحشی با قیمت خودرو در کشورهای اروپایی، آمریکا و ژاپن ندارد.

  • امنیت، سرویس‌دهی خرید و فروش خودور در گرجستان

به علت امنیت، سرویس دهی و قوانین منحصر به فرد کشور گرجستان و همچنین قیمت پایین و مطلوب خودرو، بازار خودرو گرجستان در بین مراکز جهانی خرید و فروش خودرو و خریداران آن به عنوان یک قطب شناخته شده است که روزانه از کشورهای مختلفی برای خرید خودرو به کشور گرجستان مراجعه می‌کنند.

 

خدمات جورجیا سرویس در واردات خودرو از گرجستان

جهت خرید اتومبیل در گرجستان نیازی به داشتن کارت اقامت گرجستان نیست و تنها با در دست داشتن پاسپورت قادر به سند زدن اتومبیل خواهید بود. در ادامه مراحلی که جورجیا سرویس می‌تواند برای واردات خودرو از گرجستان به ایران به صورت گذر موقت و پلاک ملی، شما را همراهی کند، شرح داده شده است. 

گذر موقت: خرید خودرو، کارشناسی و تمام مراحل اداری، سند زدن، مراحل گمرکی در گرجستان، ترانسفر اتومبیل به ایران و تمام مراحل گمرکی در ایران برای گرفتن پلاک گذر موقت توسط کارشناسان ما در جورجیا سرویس انجام می‌گردد.

پلاک ملی: خرید اتومبیل از تمامی نمایندگی‌های خودرو در گرجستان (صفر و کارکرده)، مراحل اداری برای صادرات (گرفتن پلاک ترانزیت) و ترانسفر به ایران.

 

تلفن های دفتر وکالت و موسسه حقوقی جورجیا سرویس:

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران 02191012515

whatsapp خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

مشاور حقوقی فارسی 598852000-995+

whatsapp خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایرانمشاور حقوقی گرجی زبان 596692000-995+

تماس از طریق تلگرام و واتس آپ، امکانپذیر می‌باشد.

 

 

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران 02191012515 

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی فارسی 598852000-995+whatsapp خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

مشاور حقوقی گرجی زبان 596692000-995+whatsapp خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

تماس از طریق تلگرام و واتس آپ، امکانپذیر می‌باشد.


       

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید