en خدمات خرید خودرو ارسال به ایران

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
car-transfer خدمات خرید خودرو ارسال به ایران

خدمات خرید ماشین در گرجستان و واردات خودرو به ایران

امتیاز کاربران

rating_star خدمات خرید خودرو ارسال به ایرانrating_star خدمات خرید خودرو ارسال به ایرانrating_star خدمات خرید خودرو ارسال به ایرانrating_star_blank خدمات خرید خودرو ارسال به ایرانrating_star_blank خدمات خرید خودرو ارسال به ایران
 

خرید و فروش خودرو در گرجستان و تحویل خودرو با پلاک گذر موقت در ایران  تلفن مشاور واتس آپ: 00995598852000

 

یکی از لذتهای زندگی راندن خودروهای روز دنیاست که در کشورهای جهان سوم به رویایی دور از واقعیت تبدیل شده است. اگر به گرجستان آمده باشید شاهد رفت و آمد ماشین‌های لوکسی هستید که هوش از سر علاقه‌مندان به رانندگی را می‌برد. از جمله فرصت‌های سرمایه‌گذاری در گرجستان می‌تواند واردات و صادرات خودرو باشد. امنیت، سرعت درسرویس دهی و قیمت پایین خودروها، بازار خودرو گرجستان را به قطب بزرگ معاملات اتومبیل در منطقه تبدیل کرده است.

براساس گزارش اداره ملی آمار گرجستان در مورد بازار خودرو گرجستان در سال 2023 تعداد سی و چهار هزار خودرو به ارزش 286 میلیارد و 456 میلیون و 200 هزار دلار در لیست صادرات مجدد(REEXPORT) به ثبت رسیده است که در مقایسه با سال 2020 با رشدی 8 درصدی همراه بوده است. با توجه به طرح پیوست کشور گرجستان به اتحادیه اروپا واردات ماشین کم هزینه و قیمت‌ها از کشورهای اروپایی کمتر و با قیمت ماشین‌ها در ایالات متحده آمریکا برابری میکند. معمولا ورود خودروها به بازار خودرو گرجستان از طرف کارخانه با تخفیف همراه است. می‌توان گفت خودروهای کارکرده نیز به صورت تقریبی حدود 50% با دیگر بازارها اختلاف قیمت دارند.

سرویسی که آژانس خدمات گرجستان در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهد موجب می‌شود تا خرید خودرو در این کشور گزینه‌ای ایده‌آل به نظر برسد. زمانی که اقدام به خرید خودرویی در کشور گرجستان دارید می‌توانید در کمتر از نیم ساعت کلیه مدارکی که جهت صادرات و واردات خودرو از گرجستان و اخذ پلاک‌های ترانزیت و دائم لازم است را تهیه کنید و این مساله یکی از سرویس‌های خوبی است که در گرجستان در خصوص خودرو با آن مواجه می‌شوید.

 

پذیرش سفارش انواع خودرو از آمریکا، تحویل درگرجستان، ایران، ترکیه، آذربایجان و ارمنستان

موسسه حقوقی جورجیا سرویس برای رفاه حال مشتریان خود که خواستار تنظیم قرارداد خرید خودرو و تعیین کارشناسی قیمت خودرو هستند، خدمات خرید خودرو در کشور گرجستان از شهر تفلیس، باتومی و پوتی را با صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می‌دهد و در کلیه مراحل اداری تا انتقال سند شما را همراهی می‌نماید. همچنین برای ایرانیانی که قصد خرید خودرو انتقال آن به ایران به صورت گذرموقت را دارند تمهیدات خاصی انجام می‌پذیرد.

 

قوانین خرید خودرو در گرجستان

گرجستان یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان در زمینه خرید و فروش خودرو است که باعث شده خیلی از کشورها از جمله ایران برای خرید و فروش خودرو به گرجستان سفر کنند.

قوانین خودرو در گرجستان عبارتند از:

  • تست و آزمایش خودرو

محدوده کنترل گمرکی کشور گرجستان این امتیاز برای افراد وجود دارد که خودروی مورد علاقه خود را آزمایش و تست کرده و حتی با آن گشتی نیز در شهر بزنند که این امر در هیچ کشور دیگری وجود ندارد.

  • پرداخت عوارض و مالیات خودرو پس از 45 روز

قوانینی در کشور گرجستان تعیین شده است که به موجب آن تا 45 روز پس از اینکه خودرویی وارد خاک این کشور شده افراد می‌توانند عوارض و مالیات غیر مستقیم را پرداخت نکنند.

  • عیب شناسی قبل خرید خودرو

در محدوده بازار خودروی گرجستان مراکز سرویس فنی وجود دارد که افراد می‌توانند خودروهای انتخاب شده را به آنجا سپرده و کلیه کارهای عیب شناسی و جزئی که در مورد خرید خودرو لازم است را انجام دهند.

  • قیمت مناسب خودرو در گرجستان

نکته‌ای که خرید خودرو در کشور گرجستان را به عنوان گزینه‌ای ایده‌آل پر رنگ کرده است قیمت خودرو است. قیمتی که برای خودرو در کشور گرجستان وجود دارد تفاوت فاحشی با قیمت خودرو در کشورهای اروپایی، آمریکا و ژاپن ندارد.

  • امنیت، سرویس‌دهی خرید و فروش خودور در گرجستان

به علت امنیت، سرویس دهی و قوانین منحصر به فرد کشور گرجستان و همچنین قیمت پایین و مطلوب خودرو، بازار خودرو گرجستان در بین مراکز جهانی خرید و فروش خودرو و خریداران آن به عنوان یک قطب شناخته شده است که روزانه از کشورهای مختلفی برای خرید خودرو به کشور گرجستان مراجعه می‌کنند.

 

خدمات جورجیا سرویس در واردات خودرو از گرجستان

جهت خرید اتومبیل در گرجستان نیازی به داشتن کارت اقامت گرجستان نیست و تنها با در دست داشتن پاسپورت قادر به سند زدن اتومبیل خواهید بود. در ادامه مراحلی که جورجیا سرویس می‌تواند برای واردات خودرو از گرجستان به ایران به صورت گذر موقت و پلاک ملی، شما را همراهی کند، شرح داده شده است. 

گذر موقت: خرید خودرو، کارشناسی و تمام مراحل اداری، سند زدن، مراحل گمرکی در گرجستان، ترانسفر اتومبیل به ایران و تمام مراحل گمرکی در ایران برای گرفتن پلاک گذر موقت توسط کارشناسان ما در جورجیا سرویس انجام می‌گردد.

پلاک ملی: خرید اتومبیل از تمامی نمایندگی‌های خودرو در گرجستان (صفر و کارکرده)، مراحل اداری برای صادرات (گرفتن پلاک ترانزیت) و ترانسفر به ایران.

خرید خودرو از آمریکا

موسسه حقوقی جورجیا سرویس کلیه اقدامات خرید و حمل خودرو از آمریکا را با داشتن کارمند رسمی در آمریکا نسبت به واردات مستقیم خودرو اقدام می نماید. اگر متقاضی خرید خودرو به صورت مستقیم از آمریکا هستید نیز میتوانید با مشاورین ما هماهنگ فرمایید.

 

تلفن های دفتر وکالت و موسسه حقوقی جورجیا سرویس:

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران  02191017035

whatsapp خدمات خرید خودرو ارسال به ایران

مشاور حقوقی دفتر گرجستان  598852000-995+

تماس از طریق تلگرام و واتس آپ، امکانپذیر می‌باشد

 

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی و کیفری598852000-995+whatsapp خدمات خرید خودرو ارسال به ایران

  تماس از طریق واتس آپ، امکان پذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 خدمات خرید خودرو ارسال به ایران

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 خدمات خرید خودرو ارسال به ایران

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید