en خرید و ترانسفر خودرو به ایران
fa خرید و ترانسفر خودرو به ایرانhy خرید و ترانسفر خودرو به ایرانaz خرید و ترانسفر خودرو به ایرانka خرید و ترانسفر خودرو به ایرانru خرید و ترانسفر خودرو به ایرانtr خرید و ترانسفر خودرو به ایران

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
cars خرید و ترانسفر خودرو به ایران

خرید و ترانسفر خودرو به ایران

rating_star_blank خرید و ترانسفر خودرو به ایرانrating_star_blank خرید و ترانسفر خودرو به ایرانrating_star_blank خرید و ترانسفر خودرو به ایرانrating_star_blank خرید و ترانسفر خودرو به ایرانrating_star_blank خرید و ترانسفر خودرو به ایران
 

بازار خودرو گرجستان

خرید خودرو در گرجستان، یکی از لذتهای زندگی در کشورهای در حال توسعه راندن خودروهای روز دنیاست که در کشورهای جهان سوم تبدیل به رویایی دور از واقعیت شده است.

بازار خودرو گرجستان در ۲۰۱۸ براساس گزارش اداره ملی آمار در مورد بازار خودرو این کشور در سال ۲۰۱۷ تعداد ۲۹ هزار و سیصد و پنجاه و هفت خودرو به ارزش ۲۳۴ میلیارد و ۸۸۴ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار در لیست صادرات مجدد(Reexport) به ثبت رسیده است که در مقایسه با سال ۲۰۱۶ با ۱۳٫۷ درصد رشد همراه بوده است.

قیمت خودرو در گرجستان از ایران به مراتب کم تر است مخصوصا اگر خودرو کارکرده باشد به صورت تقریبی می توان گفت قیمت ها حدود 50% از ایران کم تر است

سرویسی که آژانس خدمات کشور گرجستان در اختیار مشتریان خودرو قرار می دهد موجب می شود تا خرید خودرو در این کشور گزینه ای ایده آل به نظر برسد و زمانی که اقدام به خرید خودرویی در کشور گرجستان دارید می توانید در کمتر از نیم ساعت کلیه مدارکی که جهت صادرات و واردات و اخذ پلاک های ترانزیت و دائم لازم است را تهیه کنید و این مساله یکی از سرویس دهی های خوبی است که در گرجستان در خصوص خودرو با آن مواجه می شوید.

 

جورجیا سرویس خدمات خرید ماشین در تفلیس و در گرجستان را با صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام داده و در کلیه مراحل اداری تا انتقال سند شما را همراهی میکند همچنین برای ایرانیانی که قصد خرید ماشین وانتقال آن به ایران به صورت کذر موقت را دارند تمهیداتی انجام نموده است .

 

قوانین خرید خودرو در گرجستان

گرجستان یکی از محبوب ترین کشورهای جهان در زمینه خرید و فروش خودرو است که باعث شده خیلی از کشورها از جمله ایران برای خرید و فروش خودرو به گرجستان سفر کنند.

قوانین خودرو در گرجستان عبارتند از:

  • تست و آزمایش خودرو

محدوده کنترل گمرکی کشور گرجستان این امتیاز برای افراد وجود دارد که خودروی مورد علاقه خود را آزمایش و تست کرده و حتی با آن گشتی نیز در شهر بزنند که این امر در هیچ کشور دیگری وجود ندارد.

  • پرداخت عوارض و مالیات خودرو پس از 45 روز

قوانینی در کشور گرجستان تعیین شده است که به موجب آن تا 45 روز پس از اینکه خودرویی وارد خاک این کشور شده افراد می توانند عوارض و مالیات غیر مستقیم را پرداخت ننمایند.

  • عیب شناسی قبل خرید خودرو

در محدوده بازار خودروی گرجستان مراکز سرویس فنی وجود دارد که افراد می توانند خودروهای انتخاب شده را به ان جا برده و کلیه کارهای عیب شناسی و جزئی که در مورد خرید خودرو لازم است را انجام دهند.

  • قیمت مناسب خودرو در گرجستان

خرید خودرو در کشور گرجستان به عنوان گزینه ای ایده ال محسوب گردد قیمت آن می باشد و قیمتی که برای خودرو در کشور گرجستان وجود دارد هیچ تفاوتی با قیمت خودرو در کشورهای اروپایی و یا آمریکا و ژاپن ندارد.

  • امنیت، سرویس دهی خرید و فروش خودور در گرجستان

به علت امنیت، سرویس دهی و قوانین منحصر به فرد کشور گرجستان و همچنین قیمت پایین و مطلوب خودرو، این بازار بین مراکز جهانی خرید و فروش خودرو و خریداران آن به عنوان یک قطب شناخته شده است که روزانه از کشورهای مختلفی برای خرید خودرو به کشور گرجستان مراجعه می‌کنند.

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی دفتر تهران 02191012515 

مشاورین حقوقی دفتر گرجستان

مشاور حقوقی فارسی 598852000-995+whatsapp خرید و ترانسفر خودرو به ایران

مشاور حقوقی گرجی زبان 596692000-995+whatsapp خرید و ترانسفر خودرو به ایران

تماس از طریق تلگرام و واتس آپ، امکانپذیر می‌باشد.


       

جدیدترین اخبار گرجستان

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 خرید و ترانسفر خودرو به ایران

گرجستان در رتبه 41 از 180...

با توجه به شاخص میزان فساد در سال 2018، گرجستان ام...

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446_XL_64x64 خرید و ترانسفر خودرو به ایران

بازداشت 16 نفر به اتهام پ...

به گفته وزارت امور داخله، 16 نفر در ارتباط با انتش...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در توییتر دنبال کنید